AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, AM4, Processor threads 16, Packing Retail, Processor cores 8, Component for PC
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100000263BOX
- Saadavus: 5
-
220€
AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, AM4, Processor threads 16, Packing Retail, Processor cores 8, Component for PC
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 132 mm |
| Brutokaal | 0.443 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 138 mm |
| Brutolaius (mm) | 75 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 388 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Komponent | PC |
| Maht (m3) | 0.0013662 m |
| Net weight master carton | 4.43 kg |
| Netokaal | 0.404 kg |
| Paber/Papp | 30.00 g |
| Pakendamine | Retail |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori mudel | Ryzen 7 5700G |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sagedusvahemik | 3.8-4.6 GHz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.305 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: amd ryzen 7 5700g, 38 ghz, am4, processor threads 16, packing retail, processor cores 8, component for pc, 100-100000263box, amd, protsessorid

